Ju jeni vizitori 4571278

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 afer 21 Dhjetorit
 • 20150710_101645
  Full Screen
  • 20150710_101645%1/6
  • 20150710_101631%2/6
  • 20150710_101711%3/6
  • 20150710_101738%4/6
  • 20150710_101830%5/6
  • 20150710_101835%6/6
  1/6
  20150710_101645
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 132
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 113 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri. Apartamenti ka dy dhoma gjumi qe
  lidhen me mjera-tjetren me ballkon. Kuzhinen e ka te vecuar dhe me dritare. Salloni eshte
  i bollshem dhe ka ballkon. Ka nje tualet dhe eshte me dritare. Koridori eshte i bollshem dhe
  orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe
  shitet pjeserisht i kompletuar. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 113.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %