Ju jeni vizitori 4692550

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1, Sheshi Wilson
 • 11651023_10204346430646821_177006598_n
  Full Screen
  • 11651023_10204346430646821_177006598_n%1/15
  • 11647199_10204346431606845_1099618334_n%2/15
  • 11119640_10204346430526818_871928643_n%3/15
  • 11638004_10204346430846826_1001653532_n%4/15
  • 11647218_10204346430606820_1651966355_n%5/15
  • 11647329_10204346431246836_688787467_n%6/15
  • 11647345_10204346431406840_1312212439_n%7/15
  • 11650723_10204346431526843_419761327_n%8/15
  • 11650890_10204346431286837_455756854_n%9/15
  • 11650962_10204346431046831_1499247089_n%10/15
  • 11652085_10204346430966829_1869072548_n%11/15
  • 11657411_10204346430566819_1502028717_n%12/15
  • 11657430_10204346431326838_890158109_n%13/15
  • 11657473_10204346430806825_1277519612_n%14/15
  • 11668106_10204346431486842_1558154417_n%15/15
  1/15
  11651023_10204346430646821_177006598_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 174
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 141 m²
   • per shitje 181 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës tek Sheshi Wilson. Apartamenti ka një sipërfaqe të madhe prej 141 m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 verande dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një pallati 10 katësh dhe ofrohet një pamje panoramike. Eshtë në gjendje shumë të mirë dhe me punime shumë cilësore. Ju ftojmë të na kontaktoni për më shumë informacione.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 141.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %