Ju jeni vizitori 4572652

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Papafingo ne shitje
 • 930e175664b36cc7ea153276e6756a180422
  Full Screen
  • 930e175664b36cc7ea153276e6756a180422%1/4
  • 0657c82faec7d733146434c138ca2e553c18%2/4
  • dce2140ef1e8d0f16dbaf4e772b06dce3a00%3/4
  • d4758cde5ffdc35c306972935f07607edb15%4/4
  1/4
  930e175664b36cc7ea153276e6756a180422
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORT 36
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • per shitje 108 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Papafingo pran 'Santa Quarantes' me pamje anesore nga deti Jon dhe me pamje nga Qyteti. Papafingua ndodhet ne nje Residence moderne dhe komode. Struktura e Papafingos eshte 120m2 dhe ka dhom gjumi, dhom ndenje me kuzhine, tualet, ballkon dhe tarace. Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %