Ju jeni vizitori 4676917

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje
 • a1 (4).JPG
  Full Screen
  • a1 (4).JPG%1/4
  • a1 (2).JPG%2/4
  • a1 (1).JPG%3/4
  • a1 (3).JPG%4/4
  1/4
  a1 (4).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 5
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 324 m²
  • Zone toke: 324 m²
   • per shitje 240 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi + truall me nje sip. totale 324m2, ndodhet prane Zogut te Zi. Nje mundesi e mire investimi ne nje zone mjaft terheqese. Shepia dhe trualli ka te gjithe dokumentacionin e nevojshem. Cmimi eshte i diskutushem. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 324.00 m²
   • Zone interneti 324.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %