Ju jeni vizitori 4688043

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bar per Shitje/Qera
 • a2 (4).JPG
  Full Screen
  • a2 (4).JPG%1/7
  • a4 (3).JPG%2/7
  • a4 (2).JPG%3/7
  • a3 (5).JPG%4/7
  • a2 (2).JPG%5/7
  • a3 (1).JPG%6/7
  • a3 (3).JPG%7/7
  1/7
  a2 (4).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 6
  • Tipi i prones: Bar
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • per shitje 290 000 €
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Bar per Shitje/Qera ne zone e Bllokut. Bar eshte ne gjendje pune dhe eshte ne kate te 2-te. Ka nje siperfaqe te konsiderueshme. Bar eshte i pajisur me te gjitha facilitetet, si ndricimi, ajrimin, ventilimin, dhe me fasada te medha xhami. Ju ftojme ta vizitojm se bashku kete Bar!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %