Ju jeni vizitori 4606858

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shiten apartamente qe variojne me siperfaqe nga 42 m2 deri 62 m2.
 • DSC00598.JPG
  Full Screen
  • DSC00598.JPG%1/16
  • DSC00583.JPG%2/16
  • Copy of DSC00595.JPG%3/16
  • Copy of DSC00592.JPG%4/16
  • Copy of DSC00594.JPG%5/16
  • Copy of DSC00598.JPG%6/16
  • DSC00588.JPG%7/16
  • DSC00584.JPG%8/16
  • DSC00589.JPG%9/16
  • DSC00591.JPG%10/16
  • DSC00592.JPG%11/16
  • DSC00594.JPG%12/16
  • DSC00595.JPG%13/16
  • DSC00596.JPG%14/16
  • Copy of DSC00591.JPG%15/16
  • Copy of DSC00586.JPG%16/16
  1/16
  DSC00598.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 162
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 62 m²
  • Mbulim zone: 42 m²
   • per shitje 18 600 €
 • Detajet e prones

  OKAZION! Shiten apartamentet me siperfaqe 42 m2 dhe 62 m2 me cmime qe variojne nga 250 euro deri 300 euro m2 te shkembi i Kavajes. Apartamentet jane te strukturuar ne 1+1, pra kuzhine, dhome gjumi, nje tualet. Apartamentet ndodhen ne kat te dyte dhe ne kat te peste me orjentim nga lindja.Pallati ndodhet ne nje zone te frekuentuar te qete dhe te gjelberuar 50 m larg nga deti. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 5
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • Alarm
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • siperfaqja 42.00 m²
   • planimetria 42.00 m²
   • Zone interneti 62.00 m²
   • zone parkimi 10.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • gaz
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %