Ju jeni vizitori 4614412

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1
 • 3c3e62ef966e515375694ac2dda8416dff28
  Full Screen
  • 3c3e62ef966e515375694ac2dda8416dff28%1/4
  • b46e0df22ce806cd57c3c7faf520bed41ae7%2/4
  • b46e0df22ce806cd57c3c7faf520bed4de92%3/4
  • b46e0df22ce806cd57c3c7faf520bed451fc%4/4
  1/4
  3c3e62ef966e515375694ac2dda8416dff28
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORT 48
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 107 m²
   • per shitje 62 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne zonen e Peshkimit larg zhurmes se trafikut por 100m large nga bregu i detit Jon. Struktura e apartamenti eshte e perber nga 2dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine, nje tualet dhe 1 ballkon me pamje nga Ishulli i korfuzit dhe nga Qyteti. Per me teper informacin na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 107.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %