Ju jeni vizitori 4585661

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje
 • photo 2 (2).JPG
  Full Screen
  • photo 2 (2).JPG%1/14
  • photo 2 (7).JPG%2/14
  • photo 2.JPG%3/14
  • photo 3 (4).JPG%4/14
  • photo 4 (4).JPG%5/14
  • photo 4 (1).JPG%6/14
  • photo 3.JPG%7/14
  • photo 4.JPG%8/14
  • photo 5 (4).JPG%9/14
  • photo 2 (1).JPG%10/14
  • photo 2 (3).JPG%11/14
  • photo 3 (3).JPG%12/14
  • photo 5 (5).JPG%13/14
  • photo 1 (6).JPG%14/14
  1/14
  photo 2 (2).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 161
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Elbasanit
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 310 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje, pjese e nje ndertimi mjaft te mire ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ka hapesira te bollshme e me drite, 3 dhoma gjumi, sallon me kendin e gatimit, 2 tualete e nje ballkon te rregulluar kendshem. Ne apartament jane bere punime ekstra mjaft cilesore. Cmimi eshte i negociueshem. Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %