Ju jeni vizitori 4653959

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile Luksoze per Qira, Kompleksi ACACIA HILLS
Ekskluzive
 • 20161010_122756
  Full Screen
  • 20161010_122756%1/42
  • 20161010_122019%2/42
  • 20161010_122043%3/42
  • 20161010_122029%4/42
  • P1210166.JPG%5/42
  • 20161010_122105%6/42
  • 20161010_122120%7/42
  • 20161010_122211%8/42
  • 20161010_122201%9/42
  • 20161010_122421%10/42
  • P7300018%11/42
  • P1210153.JPG%12/42
  • P1210182.JPG%13/42
  • P1210170.JPG%14/42
  • P1210155.JPG%15/42
  • 20161010_124445%16/42
  • 20161010_122913%17/42
  • 20161010_122822%18/42
  • 20161010_122831%19/42
  • 20161010_122906%20/42
  • 20161010_123053%21/42
  • 20161010_123024%22/42
  • 20161010_122621%23/42
  • 20161010_123111%24/42
  • P1210172.JPG%25/42
  • 20161010_123101%26/42
  • 20161010_123031%27/42
  • 20161010_123333%28/42
  • 20161010_124431%29/42
  • P1210180.JPG%30/42
  • 20161010_122640%31/42
  • P1210160.JPG%32/42
  • P1210162.JPG%33/42
  • P1210177.JPG%34/42
  • P1210173.JPG%35/42
  • P1210183.JPG%36/42
  • P1210184.JPG%37/42
  • foto1%38/42
  • Kati 0%39/42
  • Kati 1%40/42
  • Kati -1%41/42
  • Kati 2%42/42
  1/42
  20161010_122756
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 163
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Acacia, Mjull Bathore, Kompleksi Acacia Hills
  • Zona e brendshme: 773 m²
  • Mbulim zone: 800 m²
  • Zone toke: 800 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Vile rezidenciale moderne ne Kompleksin me te ri rezidencial 'ACACIA HILLS'.Vila ka nje siperfaqe trualli 800 m2 dhe sip.ndertimi 700 m2.Kjo Vile ka nje arkitekture shume moderne,e projektuar ne 3 kate dhe nje kat nentoke.Kati i I-re eshte i organizuar me 3 ambjente te medhaja te cilat jane te ndara, 1 ambjent ndenje me hapesire te bollshme, ambjent ngrenie me nje pamje te mrekullueshme dhe nje verande ku mund te shijosh gjithcka nepermjet qetesise, gjelberimit dhe relaksit dhe ambjentin e kuzhines se gatimit te instaluar moderne dhe luksoze.Kati i II-te i Viles eshte kati i mbremjes me 3 dhoma gjumi , 1 dhome matrimoniale me garderobe dhe banjo, si edhe 2 dhomat e tjera ku secili ka ballkon dhe verande si edhe tualeti .Kati i III-te eshte i organizuar nga 1 ambjent i cili eshte i pershtatur si ambjent pune, zyre si edhe 1 dhome per miqte dhe 1 tualet.Vila eshte e shtruar me parket druri,ka punime cilesore, sistemi hidraulik -elektrik eshte nga me cilesoret, paisjet hidrosanitare moderne e cilesore si edhe cdo detaj i kuruar me shije dhe cilesi sebashku.Sistemi qendror ngrohje -ftohje i instaluar ne te gjithe hapesiren e Viles si edhe ashensor per tu ndjere me komod per kalimin ne ambjentet e kateve te tjera te Viles. Pamja e kesaj Vile eshte shume e bukur, mbizoteron qetesia , kopshti saj rrethues eshte i mbushur me gjelberim, lule shumengjyreshe dhe peme frutore te ndryshme.Vila ka nje pishine private e cila i shton freskine e duhur ne sezonin veror si dhe te gjitha hapesirat e nevojshme i jane pershtat kesaj Vile.Vila ka dhe katin nentoke ne te cilen jane te ndara disa hapesira ku secila ka funksionin e saj, per kantine vererash, lavanteri,per te gjitha paisjet elektrike dhe te duhura per mirembajtjen e te gjithe rrjetit dhe gjithckaje ne Vile, salle per gym per te gjithe ata qe deshirojne.Gjithcka qe ju kerkoni mund ta gjeni ne kete Vile kaq moderne. Ne Ju shoqerojme Ju tek kjo Vile sa here deshironi per ta vizituar.Ju na telefononi e Ne do ju bejme te ndjeheni si ne Vilen tuaj
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 5
   • Dhoma e ngrenjes 10
   • tualet per te ftuarit
   • dhome ndenje
   • Zyrat 26
   • Porofoli i pronave 30
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 800.00 m²
   • Zone toke 800.00 m²
   • Zone interneti 773.00 m²
   • siperfaqja e depos 0.00 m2
   • Vendi I kuzhines 26.00 m²
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 10.00 m2
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta