Ju jeni vizitori 4589399

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per qera
 • IMG_20151126_105523624[1]
  Full Screen
  • IMG_20151126_105523624[1]%1/4
  • IMG_20151126_105257901[1]%2/4
  • IMG_20151126_105239811[1]%3/4
  • IMG_20151126_105250063[1]%4/4
  1/4
  IMG_20151126_105523624[1]
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 89
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bill Klinton
  • Zona e brendshme: 253 m²
  • Mbulim zone: 260 m²
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial per qera ne rrugen Bill Klinton, Komuna e Parisit. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 6 katesh. Ka nje siperfaqe prej 253 m2 me vetrate xhami dhe me dy tualete. Gjithashtu ka dhe sistem aspirimi dhe kondicionimi. Prona eshte plan i hapur (open space), eshte e pajisur me ashensor personal. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 260.00 m²
   • Zone interneti 253.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta