Ju jeni vizitori 4154206

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament i vecante me Qira
 • 01 (11).JPG
  Full Screen
  • 01 (11).JPG%1/6
  • 01 (10).JPG%2/6
  • 01 (15).JPG%3/6
  • 01 (7).JPG%4/6
  • 01 (16).JPG%5/6
  • PC090029.JPG%6/6
  1/6
  01 (11).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 178
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 474 m²
  • Mbulim zone: 474 m²
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Apartament i vecante, modern, ne zone te preferuar te Tiranes, ndertim prestigjoz, vendodhja atje ku te gjithe do deshironin te jetonin.Apartamenti eshte dublex me sip totale 405 m2, te dyja katet dhe nje verande e cila shijon freskine, relaksin, qetesine ne cdo moment te dites.Apartamenti eshte i organizuar ne katin e pare dhoma e madhe e ndenjes e organizuar e tera me 2 ambjente akomodimi, ku njera eshte me oxhak,kuzhine gatimi dhe ngrenje me vete me nje hapesire te bollshme dhe perfekte.Kati i I-re.banimi ka edhe nje tualet dite.Kati i dyte i cili eshte me shkalle te brendshme druri, ashtu si gjithe parketi i shtruar ne kete dublex, ka 3 dhoma gjumi me nje koridor te madh te organizuar me nje kend ndenje si edhe dhoma matrimoniale me garderobe te vecante dhe banjo .Ka 2 banjo te tjera, dhome hekurosje, lavanteri dhe daljet e dhomave korespondojne me veranden e madhe .Apartamenti ka nje mobilim modern, cdo gje e kuruar ne menyren e duhur, perfekte, shije dhe cdo gje eshte cilesore.Apartament ka ne dispozicion dhe nje hapesire garazhi 57 m2, ku mund te jete e vlefshme per 2-3 makina.Ju mund te na telefononi dhe Ne ju shoqerojme per vizite ne kete apartament.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 474.00 m²
   • Zone interneti 474.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta