Ju jeni vizitori 4589234

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Apartament 2+1 te Garda
 • DSC05868.JPG
  Full Screen
  • DSC05868.JPG%1/7
  • DSC05420.JPG%2/7
  • DSC05422.JPG%3/7
  • DSC05423.JPG%4/7
  • DSC05424.JPG%5/7
  • DSC05426.JPG%6/7
  • DSC05429.JPG%7/7
  1/7
  DSC05868.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 57
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Lidhja e Prizerenit"
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  390 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen me te mire te qytetit, shume prane Gardes se Republikes, prapa Hotel 'KARLSBERG', ne katin e 3-te ne nje ndertim te ri, jepet me qira nje apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me gjithe pajisjet e duhura per nje shtepi komode . Apartmenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon me guzhine, nje tualet, si dhe nje ballkon. Per me shume shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta