Ju jeni vizitori 4697239

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira
 • P1200629.JPG
  Full Screen
  • P1200629.JPG%1/7
  • P1200628.JPG%2/7
  • P1200621.JPG%3/7
  • P1200623.JPG%4/7
  • P1200620.JPG%5/7
  • P1200616.JPG%6/7
  • P1200617.JPG%7/7
  1/7
  P1200629.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 183
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Reshit Collaku
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament me Qira ne zonen qendrore te Tiranes, ne zone te qete dhe te aksesueshme me te gjitha rruget kryesore te Tiranes.Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje dhe kuzihine gatimi por ka sip.te bollshme, nje korridor i cili ka 2 Dhoma Gjumi dhe 2 Tualete. Ky apartament ka nje mobilim te thjeshte dhe ndjehesh komod.Orientimi eshte shume i mire jug-perendim. Mund te perdoret edhe per ambjente Zyrash duke hequr mobilimin. Ju telefononi, Ne ju shoqerojme.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta