Ju jeni vizitori 4628922

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Qira ne Kompleksin Long Hills
 • P1200581.JPG
  Full Screen
  • P1200581.JPG%1/10
  • P1200533.JPG%2/10
  • P1200534.JPG%3/10
  • P1200543.JPG%4/10
  • P1200520.JPG%5/10
  • P1200542.JPG%6/10
  • P1200548.JPG%7/10
  • P1200537.JPG%8/10
  • P1200538.JPG%9/10
  • P1200561.JPG%10/10
  1/10
  P1200581.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 184
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Long Hills
  • Zona e brendshme: 355 m²
  • Mbulim zone: 355 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Vile me Qira ne nje nga Komplekset me te mira te Tiranes.Organizuar ne menyren dhe vendodhjen me te mire te mundshme.Vila ka nje pamje fantastike nga kodrat e gjelberuara, orientim perfekt, kopesht te gjelberuar dhe nje mobilim shume modern.Vila eshte e organizuar me Dhome ndenje, kend ngrenie, kuzhine gatimi dhe nje verande me sip. te bollshme e relaksuese si dhe nje tualet dite. 3 Dhomat e gjumit dhe 3 banjot e katit te poshtem jane totalisht te mobiluara edhe keto me stil modern te shfrytezuara ne menyren me te mire te mundshme dhe kane edhe dalje ne kopeshtin e gjelberuar.Cdo gje ne vile eshte e vendosur per tu ndjere sa me mire e sa me shume komode. Cdo gje eshte e re dhe shume e bukur. Ne jemi ne dispozicionin tuaj per nje vizite ne kete kompleks dhe ne kete Vile
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 355.00 m²
   • Zone interneti 355.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta