Ju jeni vizitori 4697216

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial me Qira
 • P1200708
  Full Screen
  • P1200708%1/11
  • P1200710%2/11
  • P1200709%3/11
  • P1200712%4/11
  • P1200713%5/11
  • P1200715%6/11
  • P1200716%7/11
  • P1200718%8/11
  • P1200717%9/11
  • P1200720%10/11
  • P1200719%11/11
  1/11
  P1200708
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 187
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mustafa Matohiti
  • Zona e brendshme: 223 m²
  • Mbulim zone: 223 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial me Qira ne zonen me te preferuar te Tiranes. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e pare komercial, me hapesira te bollshme, e ndare ne 8 Zyra ku nga keto 7 jane te mobiluara me paisje Zyrash te cilat ju mund tju nevojiten ose ne rast aktiviteti tjeter jane opsionale, nje nga ambjentet mund te perdoret si store , ka nje kuzhine te instaluar me vete, si edhe 3 tualete.Ambjenti komercial eshte i duhuri per Ju qe interesoheni per Zyra komode, aktivitet apo bisnese te ndryshme dhe ju nevojiten hapesira te bollshme.Ju lutem na telefononi
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 223.00 m²
   • Zone interneti 223.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta