Ju jeni vizitori 4688163

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje ne Qerret
 • Pamje nga Jasht
  Full Screen
  • Pamje nga Jasht%1/7
  • Ndenja%2/7
  • Ndenja 2%3/7
  • Veranda%4/7
  • dhoma gjumit 2%5/7
  • dhoma%6/7
  • banjo%7/7
  1/7
  Pamje nga Jasht
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 184
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Laguna Blu , Qerret
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Deshironi te beni nje jete pak me EKSLUZIVE?! Shitet Vile OKAZION ne zonen e Qerretit shume afer detit ,mes pishave dhe ajrit te fresket. Me kopesht perpara,peme e lulishte,e mobiluar me shije, e bashkekohore. Vila eshte ndertim i ri , modern, 2 kate +papafingo. Organizuar ne katin perdhe me dhome ndenje +gatim+banjo , kati 2 dy dhoma gjumi , kati 3 papafingo dhome ndenje dhe verande per kafe. SIPERFAQE TOTALE NDERTIM 120M2. Me CERTIFIKATE PRONESIE. Vila shitet e mobiluar. Per me teper info ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Supermarkete
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %