Ju jeni vizitori 4181894

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje/Rr. Reshit Collaku
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: PRE 193
   • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Myslym Shyri
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga Reshit Collaku
   • Zona e brendshme: 133 m²
   • Mbulim zone: 133 m²
    • per shitje 173 000 €
  • Detajet e prones

   Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar per banim te Tiranes. Eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi,nje dhome ndenjeje + kuzhine ,dy tualete dhe nje ballkon me orientim veri-perendimore. Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni .
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 2
    • Dhoma ndenje 1
    • te gjitha dhomat 3
   • ekstra
    • Kushte Shume mrie
   • Siperfaqet
    • planimetria 133.00 m²
    • Zone interneti 133.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Armela Spahiu
   Telefone: +355684000068
   email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Prestige
   Telefone: +355 4 2 400 371
   email: info@c21prestigealbania.com
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %