Ju jeni vizitori 4692577

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • P1160075.JPG
  Full Screen
  • P1160075.JPG%1/8
  • P1160076.JPG%2/8
  • P1160080.JPG%3/8
  • P1160074.JPG%4/8
  • P1160083.JPG%5/8
  • P1160089.JPG%6/8
  • P1160091.JPG%7/8
  • P1160093.JPG%8/8
  1/8
  P1160075.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 195
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bardhok Biba
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 112 m²
   • per shitje 146 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje ndertim te ri, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim. Apartamenti ka hapesira te bollshme,te organizuara ne dy dhoma gjumi,sallon me kendin e gatimit, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ne dispozicion dy garazhe qe nuk perfshihen ne cmim. Ne apartament jane bere investime cilesore,eshte instaluar sistem sigurie dhe sistemi i ngrohjes me kaldaje. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 2
   • Korridor
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %