Ju jeni vizitori 4688154

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shtje 2+1
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: PRE 200
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Myslym Shyri
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha
    • per shitje 75 000 €
  • Detajet e prones

   Apartament per Shitje, ne nje zone me akses shume te mire.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e III-te ,te nje ndertimi tek pallati ekzistues.Apartamenti eshte i rikonstruktuar ne cdo detaj.Organizimi i saj eshte 1 dhome ndenje me kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kushdo qe deshiron te vizitoje dhe te beni tuajen kete apartament , ju lutem na telefononi.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • Dhoma ndenje 1
    • te gjitha dhomat 2
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Armela Spahiu
   Telefone: +355684000068
   email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Prestige
   Telefone: +355 4 2 400 371
   email: info@c21prestigealbania.com
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %