Ju jeni vizitori 4592627

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dupleks per shitje
 • 20150826_113240
  Full Screen
  • 20150826_113240%1/11
  • 20150826_113224%2/11
  • 20150826_104522%3/11
  • 20150826_104314(0)%4/11
  • 20150826_104428%5/11
  • 20150826_104419%6/11
  • 20150826_104458%7/11
  • 12305809_10208389480520371_476920343_n%8/11
  • 12309239_10208389479560347_1065437598_n%9/11
  • 12309451_10208389481160387_1242931160_n (1)%10/11
  • 12309341_10208389481680400_1491052951_n%11/11
  1/11
  20150826_113240
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 186
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Vasil Shantos
  • Zona e brendshme: 155 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Dupleks per shitje ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, prane Hotel 'Diplomat 1'. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje pallati ekzistues. Kati i pare ka siperfaqje 72m2 dhe kati i dyte 83 m2. Dupleksi eshte i organizuar ne: dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Punimet jane teper cilesore dhe kati i dyte i dupleksit eshte lene i paperfunduar ne menyre qe te behet zgjedhja sipas shijeve te klientit.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 155.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %