Ju jeni vizitori 4677023

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bar per Shitje
 • 20151125_152256
  Full Screen
  • 20151125_152256%1/6
  • 20151125_152245%2/6
  • 20151125_152350%3/6
  • 20151125_152217%4/6
  • 20151125_152415%5/6
  • 20151125_152428%6/6
  1/6
  20151125_152256
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 11
  • Tipi i prones: Bar
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 92 m²
   • per shitje 105 800 €
 • Detajet e prones

  Bar per Shitje tek Liqeni i Thate. Bari ndodhet ne nje ndertes te re. Bar eshte i pajisur me te gjitha facilitetet, si ndricimi, ajrimin, ventilimin, dhe me fasada te medha xhami. Ju ftojme ta vizitojm se bashku!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %