Ju jeni vizitori 4139137

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira te Blloku i Vilave Gjermane
 • 8.JPG
  Full Screen
  • 8.JPG%1/9
  • 7.JPG%2/9
  • 6.JPG%3/9
  • 9.JPG%4/9
  • 10.JPG%5/9
  • 4.JPG%6/9
  • 1.JPG%7/9
  • 2.JPG%8/9
  • 3.JPG%9/9
  1/9
  8.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 195
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku Vilave Gjermane
  • Zona e brendshme: 148 m²
  • Mbulim zone: 148 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqje 148m2 te Blloku i Vilave Gjermane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 10-te katesh dhe eshte i organizuar ne: Dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, garderob dhe dhome tharjeje. Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe ofrohet i mobiluar. Per me shume detaje ju ftoj per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 148.00 m²
   • Zone interneti 148.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta