Ju jeni vizitori 4694105

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje Prane Komunes se " Parisit"
 • DSC_0450.JPG
  Full Screen
  • DSC_0450.JPG%1/8
  • DSC_0890.JPG%2/8
  • DSC_0466.JPG%3/8
  • DSC_0877.JPG%4/8
  • DSC_0463.JPG%5/8
  • DSC_0882.JPG%6/8
  • DSC_0879.JPG%7/8
  • DSC_0883.JPG%8/8
  1/8
  DSC_0450.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 196
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Medar Shtylla
  • Zona e brendshme: 164 m²
  • Mbulim zone: 175 m²
   • per shitje 135 000 €
 • Detajet e prones

  Prane Komunes se Parisit Shitet apartament 3+1. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katet e larta dhe i organizuar ne tre dhoma gjumi me hapesire te bollshme dhe me drite natyrale , 2 banjo , kuzhine dhe sallon ndenje te perbashket dhe 1 ballkon . Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 175.00 m²
   • Zone interneti 164.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %