Ju jeni vizitori 4606740

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/ Jepet me Qera apartament ne Bllok.
 • DSC_0929[1].JPG
  Full Screen
  • DSC_0929[1].JPG%1/9
  • DSC_0932[1].JPG%2/9
  • DSC_0935[1].JPG%3/9
  • DSC_0936[1].JPG%4/9
  • DSC_0938[1].JPG%5/9
  • DSC_0942[1].JPG%6/9
  • DSC_0946[1].JPG%7/9
  • DSC_0953[1].JPG%8/9
  • DSC_0949[1].JPG%9/9
  1/9
  DSC_0929[1].JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 186
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne Bllok
  • Zona e brendshme: 139 m²
  • Mbulim zone: 149 m²
   • per shitje 417 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet/ Jepet me Qera apartament ne Bllok 2+1. Siperfaqja 139 m2. I pershtatshem per zyra ose banim. Pallat i ri, kati i dyte, punime shume cilesore, i areduar nga arkitekte ne menyre moderne dhe komode. Ngrohje ftohje qendrore. Orientimi nga juglindje dhe perendimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 149.00 m²
   • Zone interneti 139.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %