Ju jeni vizitori 4694198

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament 1+1
 • DSC_3751.JPG
  Full Screen
  • DSC_3751.JPG%1/6
  • DSC_3753.JPG%2/6
  • DSC_3756.JPG%3/6
  • DSC_3758.JPG%4/6
  • DSC_3759.JPG%5/6
  • DSC_3761.JPG%6/6
  1/6
  DSC_3751.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 41
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 95 m²
  • Vleresim energjie: A
   • Per qira  320 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit te Tiranes, prane diges se liqenit artificial.
  Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon ndenje, 1 tualet.
  Ndodhet ne nje pallat te ri dhe shume cilesor, me administrim, me dy ashensor.
  Apartamenti eshte mobiluar kendshem, shumica e mobiljeve jane te reja
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta