Ju jeni vizitori 4592660

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Hotel
 • 20151105_134426
  Full Screen
  • 20151105_134426%1/7
  • 20151105_134714%2/7
  • 20151105_134602%3/7
  • 20151105_134809%4/7
  • 20151105_135136%5/7
  • 20151105_134738%6/7
  • 20151105_134932%7/7
  1/7
  20151105_134426
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 338
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 350 m²
  • Mbulim zone: 350 m²
  • Vleresim energjie: A
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Hoteli ndodhet prane sheshit Skenderbej.
  Eshte nje hotel 2 katesh, perbehet nga 10 dhoma gjumi, 13 tualete.
  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 350 m2, dhe nje oborr prej 150 m2.
  Dhomat jane te arreduara mire, ne cdo dhome ka tualet, kondicioner, tv.
  Jeni te lutur te na kontaktoni per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 13
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 10
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 350.00 m²
   • Zone interneti 350.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta