Ju jeni vizitori 4573557

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1
 • 2015-10-10 16.07.05
  Full Screen
  • 2015-10-10 16.07.05%1/4
  • 2015-10-10 16.06.01%2/4
  • 2015-10-10 16.11.07%3/4
  • 2015-10-10 16.15.56%4/4
  1/4
  2015-10-10 16.07.05
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 321
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 102 m²
  • Vleresim energjie: A
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, shume prane rruges kryesore.
  Ndodhet ne nje pallat te ri dhe cilesor, kati 2.
  Perbehet nga nje soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete.
  Shitet totalisht i mobiluar.
  Hipoteka ne proces.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %