Ju jeni vizitori 4606772

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne Rr. Myslym Shyri.
 • DSC_0960[1].JPG
  Full Screen
  • DSC_0960[1].JPG%1/6
  • DSC_0961[1].JPG%2/6
  • DSC_0967[1].JPG%3/6
  • DSC_0969[1].JPG%4/6
  • DSC_0972[1].JPG%5/6
  • DSC_0976[1].JPG%6/6
  1/6
  DSC_0960[1].JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 191
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 128 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri. Siperfaqja 110 m2. kati i dyte, pallat i ri, punime cilesore. Organizim shume te mire, dhomat dhe soxhorno te gjitha me orientim nga jugperendimi. Kuzhina e vecuar dhe me dritare per ajrim natyral, tualeti gjithashtu. Oxhak funksional ne dhomen e ndenjies.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %