Ju jeni vizitori 4606612

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament, Durrës
 • 12064356_914439948592776_1758695218_n
  Full Screen
  • 12064356_914439948592776_1758695218_n%1/13
  • 12053347_914439968592774_378957966_n%2/13
  • 12080704_914444111925693_443285662_n%3/13
  • 12064361_914439941926110_486157891_n%4/13
  • 12083619_914444121925692_1168835005_n%5/13
  • 12165897_914440025259435_1172124376_n%6/13
  • 12165935_914440015259436_1679359413_n%7/13
  • 12166652_914439935259444_411861489_n%8/13
  • 12165938_914439905259447_1443752918_n%9/13
  • 12166432_914439868592784_1456208618_n%10/13
  • 12166662_914439908592780_419132046_n%11/13
  • 12166818_914439991926105_481286559_n%12/13
  • 12166960_914444108592360_488573184_n (1)%13/13
  1/13
  12064356_914439948592776_1758695218_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 86
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Bulevardi kryesor
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 148 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me Qira Apartament 148 m2, në Durrës, prapa Degës së Brëndeshme të Policisë . Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma +sonxhorno, kuzhinë e veçuar, 2 tualete, 1 studio, 1 depo. Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një pallati 8 katësh dhe veranda që rrethon pothuajse gjithë sipërfaqen e apartamentit ofron një pamje panoramike të gjithë qyteti të Durrësit. Pallati është i ri, me ashensor, punimet janë shumë cilësore, me parket druri, grila. Apartamenti disponon dhe garazh i cili ka një sipërfaqe: 16.7m2. Për më shumë informacione, ose për 1 vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 148.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Harta