Ju jeni vizitori 4638432

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Dubleks 3+1 afer 'Universitetit Nderkombetar te Tiranes'.
 • 12336284_1539626756328630_1374356659_n
  Full Screen
  • 12336284_1539626756328630_1374356659_n%1/22
  • 12233253_1539627009661938_602493452_n%2/22
  • 12336087_1539626952995277_111826340_n%3/22
  • 12336084_1539626586328647_240695415_n%4/22
  • 12312003_1539626576328648_111303969_n%5/22
  • 12355072_1539626816328624_825544835_n%6/22
  • 12358200_1539626766328629_228994340_n%7/22
  • 12358062_1539627019661937_564322940_n%8/22
  • 12348232_1539627049661934_939293994_n%9/22
  • 12336447_1539627062995266_1871109541_n%10/22
  • 12348199_1539627016328604_1149951543_n%11/22
  • 12358311_1539627072995265_777872297_n%12/22
  • 12358469_1539626882995284_194472081_n%13/22
  • 12335942_1539627069661932_823915989_n%14/22
  • 12355208_1539627046328601_301234851_n%15/22
  • 12346809_1539626859661953_1188956201_n%16/22
  • 12358309_1539627076328598_976471000_n%17/22
  • 12355255_1539627022995270_614181113_n%18/22
  • 12358039_1539626846328621_1594854011_n%19/22
  • 12358337_1539626902995282_270491117_n%20/22
  • 12346786_1539626779661961_1512565505_n%21/22
  • 12336374_1539626569661982_1082253972_n%22/22
  1/22
  12336284_1539626756328630_1374356659_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 192
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: Vilat Gjermane
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
  • Vleresim energjie: A+
  • Taksa bashkiake: 65 €
   • Per qira  430 €
 • Detajet e prones

  Dubleksi eshte i organizuar ne katin e pare: sallon+ dhome ngrenie, kuzhine,1 tualete, paradhome dhe nje verande 35 m2, ndersa kati i dyte:ne 3 dhoma gjumi dhe 1 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri( i pabanuar), me hapesira te bollshme, parkete dhe dyer druri, dritare durale plastike, grila persiane, panele diellore, gips, sistem ngrohje-ftohje qendror (chiller) etj. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Prone rurale
   • Market
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Dere e blinduar
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • Mikrovale
   • uje I ngrohte nga panelet diellore
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
   • Zona e tarreces 0.00 m2
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
   • parkim hapur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta