Ju jeni vizitori 4628764

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ne Shkozet
 • DSCN1903
  Full Screen
  • DSCN1903%1/7
  • DSCN1900%2/7
  • DSCN1899%3/7
  • DSCN1901%4/7
  • DSCN1902%5/7
  • DSCN1905%6/7
  • DSCN1904%7/7
  1/7
  DSCN1903
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 191
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Asti Gogoli", Durres
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 300 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne zonen e Shkozetit.Trualli ndodhet buze rruges kryesore qe lidh zonen e Shkozetit dhe zonen e Plazhit, me siperfaqe totale 300 m2. Trualli eshte i pajisur me certifikate pronesie. Vete pozicioni i truallit e ben ate te pershtatshem per ndertime, aktivitete te ndyshme komerciale, banim ... etj. Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
   • zona jeshile
   • autostrade
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Asfalt
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %