Ju jeni vizitori 4673247

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Objekt komercial per shitje dhe qira
 • IMG_4235.JPG
  Full Screen
  • IMG_4235.JPG%1/22
  • IMG_4181.JPG%2/22
  • IMG_4184.JPG%3/22
  • IMG_4183.JPG%4/22
  • IMG_4190.JPG%5/22
  • IMG_4187.JPG%6/22
  • IMG_4192.JPG%7/22
  • IMG_4188.JPG%8/22
  • IMG_4195.JPG%9/22
  • IMG_4193.JPG%10/22
  • IMG_4204.JPG%11/22
  • IMG_4206.JPG%12/22
  • IMG_4198.JPG%13/22
  • IMG_4205.JPG%14/22
  • IMG_4208.JPG%15/22
  • IMG_4212.JPG%16/22
  • IMG_4211.JPG%17/22
  • IMG_4214.JPG%18/22
  • IMG_4209.JPG%19/22
  • IMG_4221.JPG%20/22
  • IMG_4215.JPG%21/22
  • IMG_4223.JPG%22/22
  1/22
  IMG_4235.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 46
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2.665 m²
  • Mbulim zone: 1.890 m²
  • Zone toke: 765 m²
   • per shitje 2 400 000 €
   • Per qira  6 000 €
 • Detajet e prones

  Objekt unik per shitje dhe qira tek rruga e Elbasanit. Objekti organizohet ne 5 kate, dhe me oborr rrethues. Me siperfaqje totale 2665m2, nga te cilat 765m2 jane truall dhe 1890 m2 ndertim. Mundesi e mire investimi per objekte me karakter industrial, ambiente sherbimesh, qender biznesi, ambiente zyrash, qendra shendetesore, shkolla, universitete, fasoneri, prodhim indushtri e lehte, magazine logjistike, si edhe shume sherbime te tjera.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 1890.00 m²
   • Zone toke 765.00 m²
   • Zone interneti 2665.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 10
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %