Ju jeni vizitori 4677995

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten Apartamente te kompleksi Rotondo,ne Durres.
 • 77e0e1bd46535ade23dbee83d77611879aa8
  Full Screen
  • 77e0e1bd46535ade23dbee83d77611879aa8%1/2
  • d95676439d7938b63c574a7a317ea4ed6895%2/2
  1/2
  77e0e1bd46535ade23dbee83d77611879aa8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 175
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Drejtoria e Policise
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 500 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente 2+1,1+1, ne Kompleksin Rotondo ,Plepa Durres.Apartamentet organizohen ne siperfaqe te ndryshme.Me hapesira te bollshme dhe funksionale.Disponojne certifikate pronesie.Cmimi 500 euro / m2.Per nje vizite ne kompleks mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %