Ju jeni vizitori 4697266

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke te TEG.
Ekskluzive
 • ff7a964e11357871ae5e0eda584bd7430624
  Full Screen
  • ff7a964e11357871ae5e0eda584bd7430624%1/1
  1/1
  ff7a964e11357871ae5e0eda584bd7430624
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 174
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1,35 ha
  • Mbulim zone: 1,35 ha
  • Zone toke: 1,35 ha
   • per shitje 1 200 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke afer me qendren tregtare TEG , ne nje zone rezidenciale .Toka mund te sherbeje per ndertime te ndryshme si per biznes ashtu dhe familjare.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar a per nje jetese larg zhurmave dhe smogut te perditshem.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 13500.00 m²
   • Zone toke 13500.00 m²
   • Zone interneti 13500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %