Ju jeni vizitori 4676859

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super mundesi 2+1 te Komuna Parisit
Ekskluzive
 • 10253810_1391313327857038_9186463409218571390_n
  Full Screen
  • 10253810_1391313327857038_9186463409218571390_n%1/3
  • 11038383_1391313721190332_1545345172349107086_n%2/3
  • 12179870_527544784063085_2082622187_n%3/3
  1/3
  10253810_1391313327857038_9186463409218571390_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 12
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 111,11 m²
   • per shitje 99 900 €
 • Detajet e prones

  Super mundesi per apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Duke qene se pallati eshte ne perfundim te tij ne muajt e pare te 2016 ju jepet mundesi qe te beni porosi per ndryshimet qe deshironi! Ne nje nga pikat me kryesore te zones ku behet lidhja mes Komunes se Parisit dhe stadiumit Dinamo. Na kontaktoni per vizite!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.11 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %