Ju jeni vizitori 4573525

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 1+1, Rr.Kavajes
 • DSC_0011.JPG
  Full Screen
  • DSC_0011.JPG%1/4
  • DSC_0012.JPG%2/4
  • DSC_0014.JPG%3/4
  • DSC_0016.JPG%4/4
  1/4
  DSC_0011.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GLO 33
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 62,80 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 62.8 m2, me 1 dhome ndenje, aneks, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim, ne ndertim te ri,buze rruges kryesore, 2 katet e para dyqane, me ashensor dhe me hipoteke. Prona shitet e mobiluar.Apartamneti disponon certifikate Pronesie.
  Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 62.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %