Ju jeni vizitori 4688172

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambjent Komercial te Astiri.
 • b0f454fcdef6f59da04e51528633991643e52d91f6c18633ca3af77f212a426b
  Full Screen
  • b0f454fcdef6f59da04e51528633991643e52d91f6c18633ca3af77f212a426b%1/3
  • ec5f78be57c12ca4207fa0b8cf62b64476a5e37d9293e7cb6d5eccc162b48662%2/3
  • ac0fc5a94381f962ce9d64ab5e26a237102fa6508c1d409779b57d870c288df7%3/3
  1/3
  b0f454fcdef6f59da04e51528633991643e52d91f6c18633ca3af77f212a426b
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 144
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambjent Komercial te Astiri.Ambjneti eshte Open Space me 1 tualet ,eshte buze rruge dhe me fasade xhami.Disponon certifikate pronesie.Per cdo detaj apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %