Ju jeni vizitori 4638601

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambjent Komercial te Ardeno.
 • f4c2d14f85d34e5f42b7f2baf14641884311e2810ba18b4040d05332dfd1a200
  Full Screen
  • f4c2d14f85d34e5f42b7f2baf14641884311e2810ba18b4040d05332dfd1a200%1/2
  • c2d0f7ee16f7cce5ff8ae84e6902b0df811275d60606dfd93b5208f9d3209fb3%2/2
  1/2
  f4c2d14f85d34e5f42b7f2baf14641884311e2810ba18b4040d05332dfd1a200
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 146
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambjent Komercial te Ardeno.Ambjenti eshte open space dhe mund te organizohet sipas kerkeses se bleresit.Disponon Certifikate pronesie.Cmimi eshte i diskutueshem.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Kushte e banueshme
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %