Ju jeni vizitori 4640221

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera 4+1
 • IMG_20151202_145959
  Full Screen
  • IMG_20151202_145959%1/11
  • IMG_20151202_145836%2/11
  • IMG_20151202_145924%3/11
  • IMG_20151202_145908%4/11
  • IMG_20151202_145849%5/11
  • IMG_20151202_150053%6/11
  • IMG_20151202_150225%7/11
  • IMG_20151202_150244%8/11
  • IMG_20151202_150426%9/11
  • IMG_20151202_150442%10/11
  • IMG_20151202_150315%11/11
  1/11
  IMG_20151202_145959
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 47
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament ne zonen e komunes se parisit, prane Crystal Center. Apartamenti ofrohet me 4 dhoma gjumi, dhe me tualete ne secilen dhome. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kushte moderne. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe nje ballkon prej 20m, i cili ofron nje pamje fantastike te qytetit. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. I perfshire ne cmim eshte edhe garazhdi i cili eshte personal. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta