Ju jeni vizitori 4593769

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 pranë 21 Dhjetorit
 • DSC_0571.JPG
  Full Screen
  • DSC_0571.JPG%1/8
  • DSC_0566.JPG%2/8
  • DSC_0568.JPG%3/8
  • DSC_0574.JPG%4/8
  • DSC_0575.JPG%5/8
  • DSC_0577.JPG%6/8
  • DSC_0580.JPG%7/8
  • DSC_0572.JPG%8/8
  1/8
  DSC_0571.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 193
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sali Butka
  • Zona e brendshme: 95 m²
   • per shitje 86 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament për shitje me një sipërfaqe prej 95 m2. Ndodhet në katin VI-të të një ndërtimi të ri, mjaft cilësor, në një zonë tepër të aksesueshme. Apartamenti është i orientuar Lindje - Jug- dhe shfrytëzon në mënyrë maksimale dritën natyrale. Organizimi i brendshëm është: sallon ndenje me këndin e gatimit, dhomë gjumi, tualet , ballkon dhe një koridor. Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër këtë apartament, mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %