Ju jeni vizitori 4588222

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira apartamenti 2+1 tek Rruga e Elbasanit!
 • 12348731_1540361439588495_1793866848_n - Copy
  Full Screen
  • 12348731_1540361439588495_1793866848_n - Copy%1/21
  • 12355141_1540361356255170_821779903_n - Copy%2/21
  • 12348769_1540361392921833_2072010119_n - Copy%3/21
  • 12367021_1540361382921834_688523383_n%4/21
  • 12355243_1540361402921832_1513735370_n - Copy%5/21
  • 12346923_1540361236255182_395906157_n - Copy%6/21
  • 12348739_1540361206255185_1828422051_n - Copy%7/21
  • 12386811_1540361239588515_1314002966_n%8/21
  • 12358246_1540361196255186_1848098126_n%9/21
  • 12366952_1540360979588541_1163219307_n%10/21
  • 12248713_1540361342921838_878599373_n - Copy%11/21
  • 12366750_1540361326255173_1346972326_n%12/21
  • 12380391_1540361282921844_2073882446_n%13/21
  • 12355205_1540360949588544_957970967_n - Copy%14/21
  • 12351012_1540361252921847_1203182985_n - Copy%15/21
  • 12380481_1540361266255179_972008062_n%16/21
  • 12348475_1540361272921845_208936983_n - Copy%17/21
  • 12348667_1540360862921886_1652792527_n - Copy%18/21
  • 12380557_1540360819588557_430855622_n - Copy%19/21
  • 12358091_1540361146255191_1166923190_n - Copy%20/21
  • 12380367_1540361136255192_433578747_n - Copy%21/21
  1/21
  12348731_1540361439588495_1793866848_n - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 194
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa:  Rruga e Elbasanit prane Ambasada Amerikane
  • Zona e brendshme: 145 m²
  • Mbulim zone: 155 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi, sallon me oxhak funksional, kuzhine me vete dhe dhome ngrenie,1 tualet, holl dhe ballkon.Gjithashtu eshte i dizenjuar deri ne detajet me te vogla, me shume shije dhe komoditet, mobilim kanadez. Apartamenti ofron nje pamje interesante per shkak te vendodhjes se tij dhe pozicionimit te tij ne ndertese. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ticiana Bishqemi
  Telefone: +355672030827
  email: ticiana.bishqemi@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta