Ju jeni vizitori 4575263

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament luksoz 2+1 me qira te Libri Universitar
 • Ap 71 - 1.JPG
  Full Screen
  • Ap 71 - 1.JPG%1/9
  • Ap 71 - 2.JPG%2/9
  • Ap 71 - 9.JPG%3/9
  • Ap 71 - 5.JPG%4/9
  • Ap 71 - 4.JPG%5/9
  • Ap 71 - 3.JPG%6/9
  • Ap 71 - 6.JPG%7/9
  • Ap 71 - 7.JPG%8/9
  • Ap 71 - 8.JPG%9/9
  1/9
  Ap 71 - 1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 26
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Abdyl Frasheri
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje nga godinave me prestigjoze te Tiranes. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe luksoze. Cmimi i negociueshem. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enkela Guzi
  Office Manager
  Telefone: +355672049700 / +35542403900
  email: info@c21meiproperties.com / enkelaguzi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta