Ju jeni vizitori 4638609

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 tek Fresku
 • 20151029_131030
  Full Screen
  • 20151029_131030%1/6
  • 20151029_130947%2/6
  • 20151029_131110%3/6
  • 20151028_162553%4/6
  • 20151029_131146%5/6
  • 20151029_131008%6/6
  1/6
  20151029_131030
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 208
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Te Fresku, Rr e teleferikut
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 98 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek freskut larg zhurmes dhe smogut te Kryeqytetit . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno ,1 dhome , 1 tualet dhe nje verande fantastike .Apartamenti ka punime shume cilesore ,ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor .Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion rreth prones ju lutem na telefononi .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 87.00 m²
   • planimetria 98.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Resilda Kalia
  Telefone: +355694050030
  email: info@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %