Ju jeni vizitori 4204734

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 I mobiluar
 • DSC_3140.JPG
  Full Screen
  • DSC_3140.JPG%1/8
  • DSC_3164.JPG%2/8
  • DSC_3170.JPG%3/8
  • DSC_3171.JPG%4/8
  • DSC_3158.JPG%5/8
  • DSC_3139.JPG%6/8
  • DSC_3149.JPG%7/8
  • DSC_3178.JPG%8/8
  1/8
  DSC_3140.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 509
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje kompleks banimi prane Unazes se Re, shitet apartament 2+1, 1 tualet dhe ballkon. Ambienti shume komod dhe kompakt, me parket teper cilesor, mobilje dhe pajisje elektroshtepiake te reja. Apartamenti eshte i kuruar ne detaj, dhe cdo m2 shfrytezuar me se miri. Per ta vizituar, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %