Ju jeni vizitori 4606678

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 Me Qera Tek Lion Park, Me Pamje Nga Pylli
 • IMG_20151208_100730
  Full Screen
  • IMG_20151208_100730%1/7
  • IMG_20151208_100030%2/7
  • IMG_20151208_100712%3/7
  • IMG_20151208_100829%4/7
  • IMG_20151208_101013%5/7
  • IMG_20151208_100906%6/7
  • IMG_20151208_102025%7/7
  1/7
  IMG_20151208_100730
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 31
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Faik Konica, Tirane (prane Lion Park)
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me ekskluzive dhe me te qeta te Tiranes. Rruga qe te con tek pallati eshte rruge e fundme dhe nuk ka trafik. Apartamenti ka pamje nga pylli dhe nuk ka zhurma. Dhomat jane te bollshme dhe te mobiluara kendshem. Ambjenti i gatimit eshte i ndare nga salloni dhe ka mobilje e paisje cilesore. Apartamenti ka edhe garazh te vetin i cili mbyllet me qepen.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglent Bici
  Broker
  Telefone: +355672049400
  email: eglentbici@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta