Ju jeni vizitori 4695395

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra/ptraktikantesh - Tirana - EL 197
 • DSC_1004[1].JPG
  Full Screen
  • DSC_1004[1].JPG%1/5
  • DSC_1002[1].JPG%2/5
  • DSC_1007[1].JPG%3/5
  • DSC_1012[1].JPG%4/5
  • DSC_1006[1].JPG%5/5
  1/5
  DSC_1004[1].JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 197
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 167 m²
  • Mbulim zone: 177 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira amjent komercial 4+1+2 tualete dhe 3 ballkone. Ne pallat te ri, me ashensor, kati i dyte. i pershtatshem per zyra, klinike, qender estetike etj. Orientimi nga juglindja.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 177.00 m²
   • Zone interneti 167.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta