Ju jeni vizitori 4588308

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan ne shitje ,Rr. 'Butrinti' Sarande
Ekskluzive
 • 12351212_201521823519637_1144636685_n
  Full Screen
  • 12351212_201521823519637_1144636685_n%1/3
  • 12366620_201521776852975_720986871_n%2/3
  • 12358142_201521726852980_842340090_n%3/3
  1/3
  12351212_201521823519637_1144636685_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORT 67
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 40 m²
  • Mbulim zone: 44 m²
  • Zone toke: 4 m²
   • per shitje 50 000 €
   • Per qira  130 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial 44 m2 ne nje zone shume te mire dhe te frekuentuar te Sarandes. Ambjenti eshte I pershtashem per biznese,ndodhet ne katin e pare te nje pallati ndertuar vitet e fundit.Ka cmim konkurues me tregun . Per me shume Informacion mund te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 44.00 m²
   • Zone toke 4.00 m²
   • Zone interneti 40.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %