Ju jeni vizitori 4606788

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me pamje nga deti
Ekskluzive
 • 12366565_201521686852984_1108958410_n
  Full Screen
  • 12366565_201521686852984_1108958410_n%1/5
  • 12283027_201521656852987_1219715998_n%2/5
  • 12283021_201521583519661_610715785_n%3/5
  • 12348544_201521610186325_510786904_n%4/5
  • 12348583_201521580186328_1113274771_n%5/5
  1/5
  12366565_201521686852984_1108958410_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORT 66
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri ne Rr.''Butrinti. Ka nje arkitekture shume te mire dhe shfrytezim maksimal te drites se diellit. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje relaksuese nga deti . Ndodhet ne nje pozicion shume te mire, me akses ne rruge kryesore.Per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 78.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 10
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %