Ju jeni vizitori 4640267

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 te Sheshi "Wilson"
 • 12374879_966098670103088_2907990432443334576_o
  Full Screen
  • 12374879_966098670103088_2907990432443334576_o%1/5
  • 12363018_966098630103092_3163500912305795146_o%2/5
  • 12378107_966098533436435_3878141139828387404_o%3/5
  • 12341640_966098616769760_2298896638648014903_n%4/5
  • 12376591_966098686769753_3631427394988328429_n%5/5
  1/5
  12374879_966098670103088_2907990432443334576_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 67
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Tirane e Re
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane ish-Bllokut, ne nja nga zonat me te mira te qytetit, shitet apartamenti ne katin e dyte ne nje ndertim egzistues. Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore, dhe eshte shume i pershtatshem si per banim ashtu dhe per biznes. Siperfaqja e brendshme eshte e perbere, nga 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje korridor, dy ballkone, si dhe nje tualet. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %