Ju jeni vizitori 4184895

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira ambient per zyra tek 9-katshet!
 • 12386574_1541530436138262_1794053929_n
  Full Screen
  • 12386574_1541530436138262_1794053929_n%1/5
  • 12395448_1541530392804933_1388561970_n%2/5
  • 12395386_1541530412804931_962802853_n%3/5
  • 12399135_1541530409471598_1961458034_n%4/5
  • 12395272_1541530406138265_256548420_n%5/5
  1/5
  12386574_1541530436138262_1794053929_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 199
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 47 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  230 €
 • Detajet e prones

  Zyrat ndodhen afer qendres,me akses ne te gjitha rruget kryesore, sherbimeve publike dhe atyre private! Disponon facilitetet e nje ndertese te re me ashensor dhe administrim, instalime dhe komoditet. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma te bollshme, ballkon i mbyllur me vetrata xhami dhe tualet. Ka nje sip. totale 47m2, per nje vizite ne prone na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 47.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Hatije Proda
  Telefone: +355672030830
  email: proda.h@c21elite.al / proda.h@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta